GymstickLT

 
 

 

 
Kas yra "GYMSTICK"?


Tai naujas sporto inventorius,  atkeliavęs iš Suomijos, kompanijos GymstickTM

           

GymstickTM  – tai sporto inventorius, skirtas treniruotėms, kurių metu veiksmingai derinama širdies ir kraujagyslių veikla, raumenų ištvermė ir lankstumas. Gymstick produktai - tai novatoriškos priemonės treniruotėms, kurios apjungia pratimų lazdą ir pratimų gumas. Yra penkių skirtingų pasipriešinimo lygių gumos, kurios pasirenkamos priklausomai nuo žmogaus fizinio pasirengimo. Gumų pasipriešinimas nuo 1 kg iki 35 kg., gali būti didinamas apsukant gumas aplink pratimų lazdą. 

GymstickTM tenkina platų poreikių spektrą: tinkamas tiek programoms po reabilitacijos, tiek kultūros ir sportinės veiklos poreikiams. Šiandien, labiau nei bet kada, žmonės yra pasirengę sportuoti protingai: didinti raumenų ištvermę, jėgą, pusiausvyrą bei koordinaciją. Gymstick produktas tam idealiai tinka. Juo gali naudotis visi - nuo jaunučių iki senjorų, nuo pacientų reabilitacijoje iki pasaulinės klasės atletų; nuo pradedančiųjų fitneso entuziastų iki kultūristų profesionalų. Tai - mažas, lengvas, ekonomiškas, paprastas ir saugus naudoti sporto inventorius, pritaikytas jūsų fizinio pasirengimo lygiui.

GymstickTM didėjantį populiarumą lėmė paprasta idėja, apjungianti tris pagrindinius produktus, kurių  pagalba sporto entuziastai lengvai ir veiksmingai gali naudotis jais ir džiaugtis sveika ir aktyvia gyvensena. Pristatome jums tris Gymstick pratimų lazdos ir pratimų gumų variacijas, tai 1) Gymstick  Originalusis (Original) - jo panaudojimas veiksmingas tiek uždarose patalpose, tiek ir lauke; 2) Gymstick šiaurietiškajam ėjimui (Nordic Walking), skirtas sporto veikloms atvirame lauke, 3) Gymstick vandenyje (Aqua), skirtas vandens sporto veikloms. Šios saugios ir veiksmingos veiklos yra vienos iš geriausių būdų sportuoti bet kur ir bet kada! Treniruotės su Gymstick inventoriumi  - tai būdas pagerinti fizinę būklę, kontroliuoti svorį ir rūpintis asmenine gerove.
 

 

Mūsų parduodamus GymstickTM produktus su aprašymais rasite skiltyje "Produktai".