TWIGO SMART

Aukštos kokybės reguliuojamo ilgio (teleskopinės) lazdos su atsegamu dirželiu. Anglies pluoštas (carbon 50%).Natūraliu kamščiu dengtos rankenos. 

Daugiau informacijos

150 vnt. sandelyje

Akcija

45,50 € 

Aukštos kokybės (carbon 50%) reguliuojamo ilgio (teleskopinės) šiaurietiško ėjimo lazdos „Twigo“

Strypas: 50 proc. anglies pluoštas. Anglies pluoštas užtikrina tvirtumą bei lengvumą, gerai sugeria vibracijas.

Ilgis: reguliuojamas 85 – 135 cm. Kaip nustatyti tinkamą lazdų ilgį skaitykite vartotojo atmintinėje pateikiamose rekomendacijose.

Svoris: 0,4 kg/pora

Rankena: lengva plastiko rankena pilnai dengta natūralia kamštine medžiaga. Natūralus kamštis švelniai priglunda prie rankos. Be to, tokios rankenos iš natūralios medžiagos pasižymi šiltumu ir yra pakankamai tvirtos ir ilgaamžės.

Dirželis: pirštinės formos, su landa nykščiui, pažymėtas kairei ir dešinei rankai, su prekinio ženklo NWStyle užrašu. Pirštinės formos riešo dirželiai užtikrina komfortą, efektyvina atsispyrimą bei pagerina judesių tikslumą. Jų ilgis reguliuojamas plačiose ribose, todėl dirželius lengvai galima priderinti prie skirtingo dydžio rankų. Išskirtinis dirželio privalumas – lengvas, vienu piršto paspaudimu atsegimas nuo rankenos, norint greitai atlaisvinti ranką. Dirželio dydis reguliuojasi ne tik riešo srityje, bet ir per landą nykščiui, todėl yra labai patogus prisitaikyti prie rankos dydžio, vaikščioti tiek su pirštinėmis, tiek ir be jų. 

Spalva: apatinė lazdos dalis – juodas perlamutras. Viršutinė dalis – pagal Jūsų pasirinkimą iš kelių spalvų.

Antgalis: tvirto plastiko su kietmetalio smaigaliu,komplekte su apvalia plastiko atramėle, neleidžiančia lazdai „prasmegti“ einant puriu paviršiumi (sniegas, smėlis ir pan.) ir guminiu „batuko“ formos antgaliu. Guminis antgalis naudojamas vaikštant kietu paviršiumi, amortizuoja atsispyrimą bei užtikrina sukibimą su asfalto, betono danga.

Lazdos parduodamos poromis. Kaina nurodoma lazdų porai.

Lazdos sukurtos Lietuvoje.

Mes Jums suteiksime 12 mėn. garantiją, o jai pasibaigus atliksime pogarantinį aptarnavimą. Garantija netaikoma natūraliam guminių antgalių nusidėvėjimui. Juos už nedidelę kainą visada galėsite pas mus įsigyti ir atnaujinti savo lazdas maloniam ir kokybiškam ėjimui.

Susijusios prekės