TWIGO SHARP

Aukštos kokybės šiaurietiško ėjimo lazdos "Twigo Sharp"
Nereguliuojamo ilgio aukštos kokybės lazdos, turinčios 30 proc. anglies pluošto (Carbon).

Daugiau informacijos

  • 100 cm (žmogaus ūgis 155-160 cm)
  • 105 cm (žmogaus ūgis 160-165 cm)
  • 110 cm (žmogaus ūgis 165-170 cm)
  • 115 cm (žmogaus ūgis 170-175 cm)
  • 120 cm (žmogaus ūgis 175-185 cm)
  • 125 cm (žmogaus ūgis 185-195 cm)

20 vnt. sandelyje

Akcija

36,80 €Aukštos kokybės šiaurietiško ėjimo lazdos "Twigo Sharp"

Nereguliuojamo ilgio aukštos kokybės lazdos, turinčios 30 proc. anglies pluošto (Carbon).


Lazdos, turinčios anglies pluošto yra labai patikimos ir lengvos. Tuo pačiu jos yra labai tvirtos ir pakankamai elastingos, kas yra labai svarbu šiaurietiško ėjimo lazdoms. Anglies pluoštas yra labai brangi medžiaga, todėl šiaurietiško ėjimo lazdas gaminti iš gryno anglies pluošto nėra tikslinga. Derinant anglies pluoštą su stiklo pluoštu gaunamas optimalus variantas – geriausias lazdos kokybės ir kainos santykis.
 
Kaip pasirinkti tinkamą lazdų ilgį skaitykite vartotojo atmintinėje pateikiamose rekomendacijose.

Lazdos antgalis pagamintas iš tvirto plastiko ir turi atramėlę, kuri neleidžia lazdai „prasmegti“ einant puriu paviršiumi (sniegas, smėlis ir pan.). Lenktas aštrus kieto metalo antgalis naudojamas einant žvyrkeliu, akmenuotu, smėlėtu ar kitu nelygiu paviršiumi ir ypač tinka apledėjusiems paviršiams.

Norint užtikrinti sukibimą su kietu paviršiumi (pvz., asfalto danga), naudojamas nuimamas guminis antgalis. Guminio antgalio speciali forma leidžia puikiai atsispirti netgi einant šlapia asfalto danga.

Patogi lengva plastiko rankena dengta natūralia kamštine medžiaga. Natūralus kamštis švelniai priglunda prie rankos. Be to, tokios rankenos iš natūralios medžiagos pasižymi šiltumu, yra pakankamai tvirtos ir ilgaamžės.

Pirštinės formos riešo dirželiai užtikrina komfortą,efektyvina atsispyrimą bei pagerina judesių tikslumą. Dirželiai yra skirtingi kairei ir dešinei rankai. Jų ilgis reguliuojamas plačiose ribose, todėl dirželius ne tik lengvai galima priderinti prie skirtingo dydžio rankų, bet ir prie didesnių pirštinių, kai vaikštoma šaltu metų laiku.

Lazdos parduodamos poromis. Kaina nurodoma lazdų porai.

Lazdos sukurtos Lietuvoje.

Mes Jums suteiksime 12 mėn. garantiją, o jai pasibaigus atliksime pogarantinį aptarnavimą. Garantija netaikoma natūraliam guminių antgalių nusidėvėjimui. Juos už nedidelę kainą visada galėsite pas mus įsigyti ir atnaujinti savo lazdas maloniam ir kokybiškam ėjimui.

Šiaurietiško ėjimo technikos video
 

Susijusios prekės