Citrinų/mėtų skonio fermentuotas arbatos gėrimas kombučia 1l

LABAS KOMBUČIA Mėta ir citrina

Fermentuotas nepasterizuotas arbatos gėrimas su citrinomis ir mėtomis KOMBUČIA, putojantis 1l.

More details

CMK1

5,80 €Add to cart

“Labas kombučia” mėtos ir citrinos skonio gėrimas sukurtas žaliosios ir juodosios arbatos pagrindu, pridedant šviežių citrinų vaisių ir mėtų lapelių. Fermentacijos proceso metu su kombučia kultūros raugu gėrimas įgauna ypatingą saldžiarūgštį skonį ir natūraliai putoja. Rūgimo eigoje susiformuoja daug probiotikų ir fermentinių komponentų, todėl „Labas Kombučia” lengvina virškinimą, valo organizmą, reguliuoja ir stimuliuoja virškinimo sistemą. Dėl mažo cukraus kiekio, vertingų organinių rūgščių, mineralų ir vitamino komplekso šis turtingas probiotikais gėrimas vertinamas vis daugiau sveiką mitybą besirenkančių vartotojų.

„Labas Kombučia” fermentuotos arbatos gėrimai pilstomi į butelius nepasterizuoti, todėl išlaikomos visos vertingos sudedamosios dalys. Butelio dugne esančios nuosėdos rodo, kad gėrimas yra natūralus ir gyvybingas. Sulėtintas fermentacijos procesas vyksta ir uždarytame butelyje, todėl norint išvengti nuosėdų ir atsirandančių ,,grybo’’ užuomazgų rekomenduojame gėrimą į taurę pilti per sietelį.

Sudedamosios dalys: arbatžolių arbata (geriamasis vanduo, juodosios ir žaliosios arbatžolės), cukrus, citrinų vaisių ir mėtos lapelių ištrauka 5%, kombučia mielių ir pieno rūgšties bakterijų raugas.

Gamintojas: Individuali įmonė „Girus“, V.Krėvės pr. 28 A, Kaunas.

Tinka vartoti iki: žr. įspaudą ant butelio. Maisto instituto tyrimais nustatytas 2 mėn. tinkamumo vartoti terminas 
Laikyti plius (1 –6) 0C temperatūroje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių vietoje. Atidarius butelį laikyti šaldytuve ir suvartoti per 2 paras.

Vartojimo būdas: Vartoti atšaldytą, prieš atidarant butelius nesuplakti gėrimo, atidaryti atsargiai dėl galimo putojimo.

Maistingumo deklaracija 100 g produkto.

  • Energinė vertė 95 kJ / 22 kcal. 
  • Riebalai – < 0,1 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių –< 0,1 g; 
  • Angliavandeniai – 5,5 g, iš kurių cukrų –3,5 g; 
  • Baltymai – 0,1 g, 
  • Druska – 0,01g*.

*Druskos kiekį nulemia tik natūraliai jame esantis natris.

Related products